CAM BALKON SİSTEMLERİ

CAM BALKON SİSTEMLERİ

Camdan yapılar yapma teknolojisi.

Katlanır cam balkonlarla korunan balkon alanı, ana işlevi değiştirmeden evin her yerinde ekstra bir keyif ve zevk sağlar. Katlanır camdan yapılmış balkonlarla, balkon evi evin geri kalanından ayrı kalacak ve toplam yaşam alanına dahil olmayacaktır, böylece açık havada dinlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yapıların imalatında, sadece 8 ila 12 mm arasında kalınlıkta olabilen, yüksek dayanımlı temperli cam kullanılmaktadır. Üretim sürecinde camdan geçen ısıl işlem, gücünü beş ila altı faktör arttırır. Bu camın kullanımı, yapılan yapıların çarpmalara ve büzülmelere karşı özellikle yüksek dirençli olmasını sağlar ve bu da onları çok dayanıklı hale getirir.

Temperli cam sadece güçlü ve dayanıklı değil aynı zamanda kullanımı daha güvenlidir. Termal olarak muamele görmüş camın gücüne rağmen hala parçalanması durumunda, anında bir kişiye ciddi yaralanmalara neden olamayan küçük parçalara ayrışır.

Temperli cam yapılarının bu kalitesi, uygulama alanlarını önemli ölçüde genişletir. Bu tür konstrüksiyonlar, alış veriş merkezlerinde (çerçevesiz cam) yanı sıra ofislerde ve konutlarda büyük vitrinler oluşturmak için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ve evinizde bir çocuğunuz olsa bile, tümü camlı tasarımlar kesinlikle güvenlidir.