içten takmali sabit sineklik

içten takmali sabit sineklik

içten takmali sabit sineklik

Alüminyum ve Ahşap doğramalarınızı delmeden, matkaba ve vidaya ihtiyaç olmadan montajı yapılmaktadır.

 Özellikle pencere doğramasının dış kısmına sineklik montajının yapılmasını imkânsız hale getiren ferforje, bina mantolamalarından sonda daralan alanlarda, panjur gibi uygulamaların olduğu durumlarda İçten Takmalı Sabit sineklik sistem en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir. Çünkü sinekliğin çalışma şekli tamamen iç mekân ile alakalıdır, dışarıyla hiç bir etkileşimi söz konusu değildir.

Sistem olarak oldukça basit bir yapıya sahip olması ürünün daha uygun fiyatlı olmasını beraberinde getirmektedir. 4 adet özel profilin plastik köşe takozları ile çerçeve hale getirilmesinden oluşur ve sistemi sineklik tülü tamamlar. Tak-çıkar mantığı ile çalıştığından genelde havalandırma amaçlı pencerelerde kullanılması daha yerinde bir tercih olacaktır. Sinekliği pencereye takıp çıkarmak oldukça basittir ve alt üst tırnaklar sayesinde sinekliğin kendiliğinden ya da rüzgârla yerinden çıkma sorunu olmamaktadır.

Sistemi meydana getiren bütün parçalar daha uzun süreli kullanım sağlaması açısından da 1.sınıf hammaddelerden üretilmiştir.